TAŞLIÇAYDA ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI

TAŞLIÇAYDA ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI

TAŞLIÇAYDA ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI
Bu Ağrı Haberi 1362 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Ağrı'nın Taşlıçay ilçesinde öğretmenler günü coşkuyla kutlandı. Taşlıçay Belediyesi ve Taşlıçay Milli Eğitim müdürlüğü tarafından, Taşlıçay düğün salonunda bir program düzenlendi.

Programa Diyadin Kaymakamı Mekan Çeviren, Taşlıçay Belediye Başkanı İsmail Taşdemir, Taşlıçay Emniyet Amiri Fatih Karabulut,Taşlıçay Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kaya, Taşlıçay Ak Parti İlçe Başkanı İsmet Taşdemir , ilçe öğretmenleri ve çok sayıda halk katıldı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Taşlıçay belediye Başkanı İsmail Taşdemir; "Eğitimin önemi değinerek, önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda Milli Eğitim ve Belediyemizce geleneksel Öğretmenler gününü nedeniyle bu programı düzenledik, Ben Belediye Başkanlık sürecimde sürekli olarak Eğitimci arkadaşlarıma öncelikler tanıyarak, her zaman onlara destek oldum. Öğretmen mesleğinin kutsallığını tekrar vurgularak hepinizin gününü kutlarım." dedi.

Öğretmenlere hediyeleri takdim edildikten sonra aday öğretmenler, Öğretmenlik andı içtiler.Program Taşlıçay Belediyesinin verdiği yemekle son buldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
BU HABERLER ÇOK OKUNDU.X
Ağrı Emniyet Müdürlüğünden Öğrencilere Ziyaret
Ağrı Emniyet Müdürlüğünden Öğrencilere Ziyaret
AĞRI’DA HAYAT DURDU
AĞRI’DA HAYAT DURDU
sanalbasin.com üyesidir