AĞRIDA DOKTOR ENGELLİ HASTAYI KOVDU !!!

AĞRIDA DOKTOR ENGELLİ HASTAYI KOVDU !!!

AĞRIDA DOKTOR ENGELLİ HASTAYI KOVDU !!!
Bu Ağrı Haberi 2600 kez okundu.

Ağrı’nın Taşlıçay İlçesinde doğuştan epidermolysiz bulloza adlı cilt hastalığı olan Hatice Demir, evinde 32 yıldır dışarıya çıkamayarak adeta hapis hayatı yaşıyor. 
Cilt hastalığı ile mücadele eden Demir, Ağrı Devlet Hastanesinde Cildiye uzmanı tarafından odasından kovulduğunu iddia etti.
Cilt hastalığı ile mücadele eden Demir'in ihtiyacı olan medikal malzemesinin fiyatı neredeyse yıllık 100 bin tl olduğunu belirten Hatice demirin Ağabeyi'si sağlık raporu çıkarmak için gittiği Ağrı Devlet hastanesi Cildiye Uzmanı tarafından dışarı atılarak raporu yazmadığı ve ağır hakaretlere maruz kaldığını belirtti.
Demir Ailesi şimdi Yetkililerden cildini tahriş etmeyen bu medikal melzemeler için rapor istiyorlar. 

‘Bütün gün tekerlekli sandalyede oturuyor’

Hatice Demir’in ağabey’i olan Binali Demir, Evde Bakım Hizmeti Ekiplerinin hasta olan kardeşi Hatice’yi görmeye geldiğini ilaç ve malzemelerin yetmediğini gördüklerini söyledi. Demir, “Ağrı Devlet Hastanesine malzemeler için doktora yeni bir rapor çıkaralım diye gittik. Doktor bize tekrar raporu yazmayacağını söyledi. Daha sonra gelen malzemeyi sağ olsun evde bakım hizmeti ekipleri doktor ve hemşire hanım kendi elleri ile pansuman yaptılar. Pansuman yapıldıktan sonra yaraları biraz daha açılmaya başladı. Biz bunu doktor hanım’ın yardımıyla tekrar hastane’ye götürdük fakat orada Uzman doktor tarafından aşağılayıcı bir şekilde kovulduk, yetkililerden yardım bekliyoruz.” şeklinde konuştu.


 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
BU HABERLER ÇOK OKUNDU.X
Ağrı Emniyet Müdürlüğünden Öğrencilere Ziyaret
Ağrı Emniyet Müdürlüğünden Öğrencilere Ziyaret
AĞRI’DA HAYAT DURDU
AĞRI’DA HAYAT DURDU
sanalbasin.com üyesidir