AĞRI AK PARTİ'DE İHRAÇLAR BAŞLADI

AĞRI AK PARTİ'DE İHRAÇLAR BAŞLADI

AĞRI AK PARTİ'DE İHRAÇLAR BAŞLADI
Bu Ağrı Haberi 2973 kez okundu.

Ağrı Ak Parti il teşkilatında, 3 isimin istifası istendi. 16 Nisan Referandumundan sonra Ak Parti Ağrı il teşkilatında ilk değişiklikler yapılmaya başlandı.
İl merkez ile başlanan değişiklere ileriki günlerde ilçelerin raporlarıyla değişikliklere devam edileceği belirtiliyor.
Bilindiği üzere Ak Parti İl başkanları, Başbakan Binali yıldırımında katıldığı referandum değerlendirme toplantısı geçtiğimiz günlerde yapılmış ve il başkanların, yönetimlerin ve ilçe teşkilatların değiştirilmesi yönünde ciddi mesajlar verilmişti.

Ağrı Ak Parti il başkanı Kemal Atmaca, Başbakan Binali Yıldırım ile yapılan değerlendirme toplantısından sonra bugün Ağrı'da ilk toplantısını yaparak il merkez yönetiminden 3 kişinin istifasını istediği iddia edildi.

Ağrı'da  Ak Parti eski başarısını tekrar kazanmanın farmülünü ararken,  İlçelerde de bu yönde ciddi çalışmaların başlayacağı sinyali verildi.
Hangi siyasetçinin Ak Partiye ne kazandırdığı hesaplanırken neler götürdüğüde gözardı edilmeyeceği sinyalinin verildiği toplantıda ilçelerin başarısızlığı da yapılacak olan araştırma ve raporlarla genel merkeze bildirileceği ve gereğinin yapılacağı gelen bilgiler arasında.

Haber: Hüseyin Arslan
 

ağrı ak parti ihraçlar ağrı ihraçlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
BU HABERLER ÇOK OKUNDU.X
Ağrı Emniyet Müdürlüğünden Öğrencilere Ziyaret
Ağrı Emniyet Müdürlüğünden Öğrencilere Ziyaret
AĞRI’DA HAYAT DURDU
AĞRI’DA HAYAT DURDU
sanalbasin.com üyesidir