AĞRI MUHTARLARINDAN REFERANDUM AÇIKLAMASI, VALİ IŞININ YANINDAYIZ

Ağrı Muhtarlar Derneği Vali Musa Işın’a yönelik bir linç kampanyası oluşturulduğunu ve buna müsaade etmeyeceklerini ima ettiler.

AĞRI MUHTARLARINDAN REFERANDUM AÇIKLAMASI, VALİ IŞININ YANINDAYIZ
Bu Ağrı Haberi 1479 kez okundu.

Ağrı Muhtarlar Derneği  Vali Musa Işın’a yönelik bir linç kampanyası oluşturulduğunu ve buna müsaade etmeyeceklerini ima ettiler.

Ağrı Muhtarlar Derneği’nin açıklamasını okuyan Başkan Demir  ;

Değerli Basın Mensupları

‘’Muhtarlar Derneği olarak kamuoyu ile bir hususu paylaşma gereği duyduk.

İki yılı aşkın süredir ilimizde görev yapan Valimiz Sayın Musa Işın’ın gerek terörle mücadelede ve gerekse yatırım ve hizmetler hususundaki büyük gayretleri halkımız tarafından en iyi şekilde taktirle anılmaktadır.Ayrıca sayın valimiz bu hizmetlerinin yanı sıra halkımızla bütünleşmiş,halkımızın herkesimi ile birlikte olmuş,evlerine gitmiş,sevinlerini ve acılarını paylaşmış herkese el uzatmış herkese makamının ,evinin ve gönlünün kapısını açmıştır.

Sayın Valimizin bu duruşu ve hizmetleri ile halkımızın gönlünde taht kurduğu hepimizin malumudur.

Ayrıca Sayın Valimiz Belediye Başkanı olduğu günden beride farkını ortaya koymuş büyük projeler hazırlamış olup halkımızın hem takdirlerini kazanmış hemde halkımızın sayın valimizden beklentilerini arttırmıştır.

Yapılan Referandumdan bahsetmek gerekirse kimin ne katkıda bulunduğu herkes tarafından bilinmektedir.Eğer ilimizde bir anket çalışması yapılırsa,bize göre yapılmalıdır kimin ne kadar olumlu yada olumsuz katkı yaptığı ortaya çıkacaktır.Ak Parti Genel Merkezi mutlaka bunu araştırmalıdır.

Hal böyleyken Referandum’un sonuçlandığı gecede halkımızın valimize sevgisini hazmedemeyen ,tarafımızdan bilinen bazı kişiler valimizi yıpratmak ve çalışamaz hale getirmek için çeşitli tezgahlar tertipledikleri artık halkımız tarafından bilinir hale gelmiştir.

Derdi Ağrı Halkı olmayan bu kişilerin tertip ve tezgahlarınıyıllarca hizmete susamış kadirşinas Ağrı Halkı affetmeyecektir.Biz her hal ve şartta valimizin yanında olduğumuzu halkımıza ve tertipçilere ilan ediyoruz.’’açıklamasında bulundular .  
Dernek üyeleri toplantı sonrası Valimizin yanındayız ve destekliyoruz diye konuştular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
BU HABERLER ÇOK OKUNDU.X
Ağrı Emniyet Müdürlüğünden Öğrencilere Ziyaret
Ağrı Emniyet Müdürlüğünden Öğrencilere Ziyaret
AĞRI’DA HAYAT DURDU
AĞRI’DA HAYAT DURDU
sanalbasin.com üyesidir